PÖTİBÖR KADIN SİTESİ SİZE  MERHABA DİYOR !

Pötibör kadın sitesi olarak sizlere merhaba diyoruz. Pötibör geçmişten günümüze gelen yemesi çok zevkli tüm dünyanın bildiği geleneksel ve bisküviye neredeyse adını veren tatlı bir atıştırmalıktır.

Amacımız kahve yanında tadına vardığınız pötibör bisküvi gibi sizlerle paylaşacağımız kadın ile gerek faydalı gerekse güzel vakit geçirmenizi sağlayacak faydalı paylaşımlarda bulunarak birlikte güzel vakit geçirmek.

 

PÖTİBÖR KADIN SİTESİ İÇİNDE NE OLACAK

Pötibör içinde siz kadınlara özel kadın modası yazıları içeren stil , kadın sağlığı, kadına özel aşk yaşamı ve ilişki konusunda tavsiyeler, kadın yaşam tarzı ile ilgili lifestyle , aile yaşamı ile karı koca, hayat arkadaşı ilişkisi, anne çocuk ( anne-bebek) , beslenme başlığı altında yemek tarifleri, faydalı besinler gibi kadına özel bilgilerin yanı sıra genel sağlık, yaşam ve ilgi çekici haber ve sosyal medya ile ilgili öne çıkan paylaşımları sizlerle paylaşacağız.

 

PÖTİBÖRDEN SİZ DE BİR ISIRIK ALIN

Sizlerde sizlerle paylaştığımız konular altına duygularınızı ve düşüncelerinizi paylaşarak bu tatlı kahve sohbetine katkıda bulunabilir. Sizlere faydası olacağını düşündüğünüz veya olması gerektiğini düşündüğünüz konularda yorumlar yaparak bu tatlı paylaşıma katılabilirsiniz.

Sağlık, sevgi, mutluluk dolu sevdiklerimizle beraber uzun bir yaşam diliyoruz.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.